Zestaw obiadowy Bolero 12os./45elem. dek. E810

kategoria: Serwisy obiadowe

Cena zestawu (brutto):

0,00 PLN

Tylko na zamówienie telefoniczne

Opcje dostawy

Przesyłka kurierska 50 PLN
Odbiór osobisty w sklepie firmowym w Kielcach

Opis zestawu

W rytmie Bolero

Badania francuskich naukowców dowodzą, że słuchanie muzyki klasycznej rozwija wyobraźnię. Nic zatem dziwnego, że serwis porcelanowy „Bolero”, który powstawał przy wtórowaniu rytmicznej kompozycji Maurice`a Ravela, zachwyca oryginalnością kształtów oraz ciekawymi dekoracjami.

Kolekcja „Bolero” została zaprojektowana w latach międzywojennych. Fason spodobał się tak bardzo, że do dziś stanowi nieodłączny element oferty ćmielowskich Zakładów. Serwis zawdzięcza swą popularność przede wszystkim kunsztownym dekoracjom, odtwarzającym wzory w zdobnej estetyce art déco. W ofercie dostępnych jest dziewięć różnych dekoracji, których urok stanowi o unikalności i ponadczasowości serwisu. Właściciele Bolero przekonają się jak wykwintną przyjemnością jest jadanie, nawet codziennych posiłków, na delikatnej porcelanie.

Zestaw doskonale sprawdzi się również jako prezent dla osoby, którą darzymy wyjątkowym uczuciem, na przykład dla mamy. Podarowany mamie serwis „Bolero” sprawi, że poczuje się ona wyróżniona i doceniona. Do wyboru są zestawy obiadowe 12/44, 12/45 oraz zestaw do kawy, na który składa się 39 elementów, dla 12 osób.

 

ZESTAW OBIADOWY 12/45 to:

 

12 talerzy płytkich 27 cm
12 talerzy płytkich 19 cm
12 talerzy głębokich 22,5 cm
1 półmisek owalny 33 cm
1 półmisek owalny 29 cm

 

2 rawiery 24 cm
1 waza 2,8 l
1 sosjerka 0,5 l
1 salaterka okrągła 23,5 cm
1 salaterka okrągła 26 cm
1 salaterka okrągła  17